Коментарът беше изтрит. Моля, спазвай правилата
Но не ме разбирайте грешно, за загубата на шампионската тила главна вина носи самия ЦСКА, допусна много равенства като домакин!
Имам предвид, че на практика Лудогорец е шампион и "Левски" и "Ботев" ще го направят и на теория!
Победата на Лудогорец е напълно заслужена, но ЦСКА беше по -добрия отбор на терена до изгонването на онзи анонимен футболист и може да се каже, че е изпуснал титлата в последните 5 минути
Честита победа на Лудогорец, тя е заслужена и изтрадана и да им е честита 7 титла. Съгласна съм напълно с Ники, че става въпрос за няколко фатални минути, сигурна съм, че ако ЦСКА беше в пълен състав щеше да спечели мача и най - вероятна и шампионата, но голяма вина има този анонимен футболист, който остави отбори си с един човек по-малко, част от вината носи и Белчев, който не можа да води отбора си до успех чрез използване на забавяне на играта, изчистване на топкта и т.н. Все пак този мач определяше шампиона и ЦСКА беше на минути от победата, жалко, ЦСКА доказа, че е най-добрия отбор в България тази година и загуби титлата благодарение първо на собсвените грешки - равенства в София, автогол срещу Етър в Търново и на второ място повечето грешки на съдиите бяха в полза на Лудогорец! Сега шансове на "Левски" за купата са по-големи заради наказанието на Манолев и Каранга и контузията на Десподов, изгонения анонимник няма да липсва.
На 100% борбата за титлата приключи днес, сега нека феновете на червените да кажат: защо в моите коментари съм писала редовно "ако"!
Искаше ми се друг отбор да стане шампион и стисках палци за ЦСКА, но за съжаление всичко приключи днес,няма да гледам осталата част от първенството. Ще гледам мачовете за купата, там хитрия Роси чака Белчев!
Искаше ми се друг отбор да стане шампион и ст
Следете плейофите, особено мачове на Лудогорец с "Ботев и Левски", ще има голям цирк - сигурни 12 точки за Разград от 4-те мача!
Браво Светло, съгласна съм напълно с твоите думи и мнение!
Не прави чест на ръководството на Лудогорец, че прави всичко възможно да ограничи максимално присъствието на феновете на гостуващия отбор, чрез дракон ски мерки и дори използват полицията за собствени интереси, все пак това е футбол, нека да спечели по-добрия и честно казано добре, че все още има някаква макар и временна конкуренция на Лудогорец в лицето на ЦСКА и дано да не приключи утре вечер каквото е моето усещане и да остане до края на плейофите за да е интересно за нас зрителите!
Утре вечер ще стане ясно къде е истината!
Нямам нищо против Лудогорец и евала за европейските му успехи, но вече много прекалено 7 години поред шампион, което ни омръзна и моного ни се искаше някой друг отбор да стане шампион независимо дали ще е "Левски", ЦСКА или друг отбор щеше да е добре за бг футбола.