Съдията наистина е № 1 . От друга страна днес Левски играе сериозно и 100% за разлика от предния мач между двата отбора, затова поздравления за сините за добрата игра, които имат много голям шанс отново да победят ЦСКА и да го надминат в класирането!
Харктерно за Лудогорец в това първенство да играе слабо първо полувреме, освен това след този мач Лудогорец няма къде да губи повече, поне така мисля , остават му лесено гостуване на ранения Ботев и домакинство на Ч.Море и от друга страна ЦСКА може да губи точки в оставащите мачове, тоест и при слаб Лудогорец пак ще е шампион!
Друг е въпросът че ЦСКА и миналата и тази година да се възползва от слабата форма на Лудогорец и по скоро К. Домусчиев е прав като каза, че колкото и назад да върви Лудогорец "слабаци като ЦСКА и Левски не могат да ги настигнат"!
По скоро въпроса трябваше да бъде: И в този мач ли "Левски" ще легне както е легнал в предния мач? Мисля че отговора на този въпрос е да и цирка между двата отбора ще продължи, дано да греша!
Имах предвид купуване на лиценз
С далавери да може, тоест държавата помага в това няма лошо, но нека да помогне на всички клубове като ги спаси от фалит и изпадане в 3- а и 4-а дивизия както стана с ЦСКА, Локо С, Пирин и т.н. Дано говорим че и държавата и БФС не направиха никакъв компромис за ЦСКА при положение че се оказа, че червените са били с изхвърлени с малко дългове от сините, освен това и Ганчев не можа да спаси отбора и го оставил да фалира тотално и направен клуб с преименуване и купове на лиценз
Имам чувство, че този тренъор го взимат в "Левски" само аварино тогава когато не зависи от него нищо, тоест той е сложен там само проформа тъй като останалите мачове до края ще бъдат ръководени от Колев служебно чрез неговите познати в клубовете, все пак той е помогнал на Б. Михайлов да спечели няколко мандата чрез натиск върху клубовете !
Този мач вече сме го гледали между тези два отбора, тоест ще е уговорен както направиха с последния мач по между си, нищо ново!
@fc_chernomorets_bs Недей говори така Тотнъм има големи шансове да стане европейски шампион!
@gkostadinov ОК , прави си , успех!
Гони се и голова разлика, разбира се !
Моето уважение, но Левскарите не трябва да се заблуждават, последните 2 мача на "Левски" с Ч. Море и последния с Ботев много са съмнителни за уговорени , явно ръкводството цели във второто място , а Ботев и Морето отдавна не играят за нищо, да все пак целта оправдава средствата, но това може да помогне на сините в кратко срочен план за постигане на второто място, но в далечен може да заблуди феновете и да провали отбора в Евро турнирите и/или следващият шампионат, нямам нищо против "Левски" просто споделям моето мнение , иначе от друга стрна има голяма вероятност ЦСКА да загуби поне две точки при гостуването си следващия кръг и после идва дербито и ако сините победят ще изпреварят червените в класирането.
Когато Ч.Море реши да играе сериозно срещу водещите отбори успява да ги побеждава и когато става милостив дарява точки!
както виждаме останалите ни съдии са страхливци и грешат от страх когато свират за водещите отбори, но Кабаков беше почти перфектен и е най- добрият ни съдия в момента и Браво на БФС, че избра именно него, той се справи с мача по - най -добрия и авторитетен начин ! Що се отнася за двете грешки, които ги допусна така ги е преценил, не мисля че е искал да ощети един от двата отбора, става въпрос за 100% дузпа за ЦСКА в първата минута и 100 % дузпа за Лудогорец в началото на второто полувреме, мисля че ако ЦСКА беше получил дузпа в първата минути можеше да я вкара и нямаше да получи втората и Лудогорец най-вероятно щеше да изравни от дузпа също, равния резултат е справедлив, въпреки че ЦСКА беше малко по-добър от Лудогорец заради подкрепата от трибуните , но както многократно повтарям ЦСКА няма достатъчно класни футболисти за шампион, докато слабия тази година Лудогорец нямаше истинска конкуренция защото "Левски" и ЦСКА са слаби и дори отборите на Ч. море и Ботев са по-добри от тях!
Тази вероятност граничи с невъзможното, понеже отборите с които се срещат Сити и Ливърпул са скромни отбори и мисля, че Сити 100% е шампион, вероятността да стане чудото за Ливърпул е нищожна
Дано ЦСКА да не рухне след този мач и да загуби и второ място, тъй като първото място вече е недосожимо и на теория!
Също имаше кристална ситуация за дузпа за ЦСКА в началото на мача, но Кабаков не я свири и донякъде може би е повлял на изхода от мача, тъй като ЦСКА щеше да вкара поне едната дузпа, през второто полувреме можеше да свири дузпа и за Лудогорец, но ситуацията е 50: 50 тъй като защитника на ЦСКА докосна топката преди да закачи нападателя на Лудогорец, но дето се вика след дъжда качулка!
От 8 години ЦСКА няма победа над Лудогорец на "Армията" , зелените се превръщат в костелив орех за ЦСКА! преди пропусната дузпа през първото полувреме също имаше още една чиста дузпа за ЦСКА в началото на мача но Кабаков не я свири!
Напротив ЦСКА беше пълен господар на терена до 20 минута до изпускането на дузпата, дотогава ЦСКА трябваше да води с 2 или 3 : 0, но главния виновник за червените е Али Соу, кой би дузпата без максимална концентрация, Лудогорец отправи първия опасен удар по посока вратата на ЦСКА чак в 25 -тата минути, след това зелените пропуснаха още две добри положения, почти се повтарят събитията от последния мач в Разград между двата отбора, тогава ЦСКА беше по -добрия отбор през първото полувреме и пропусна да води с 0: 3 , след което второто полувреме Лудогорец беше пълен господар на терена, смятам че и днес също през второто полувреме Лудогорец ще е по-добър, особено, че отсъствието на най-добрите играчи на ЦСКА / Бодуров и Родригес / ще се отрази много нигативно на ЦСКА до края на мача , тоест едва ли ЦСКА ще издържи до края на мача и Лудогорец ще измъкне поне точката, която е достатъчна за 8-та титла!
@Доктор Машинков, дори да стане чудото и ЦСКА победи днес , то до края на шампионата Лудогорец няма къде повече да губи точки, ще му останат само приателски срещи и едно домакинство на Ч. Море, който не играе за нищо вече, пък и ако го помолят от Разград няма да се напъват, тоест при всички положения червените вече нямата никакъв шанс за титлата
Евентуално равенство в днешния мач е достатъчен за сигурна 8-та ШТ на Лудогорец, но при победа за ЦСКА, която е малко вероятна пак Лудогорец ще продължава да е фаворит за титлата дори при равен брой точки тъй като това е последният мач в който има минимален шанс Лудогорец да загуби точки , след това предстоят му лесни мачове срещу приятелските отбори на ФК " Левски" и ФК" Ботев" и ще спестяват футболисти без картиони и доста сили за последният мач е у дома срещу Ч. Море , който поддържа приятелски връзки само с "Левски"!
Шансът на ЦСКА да спечели мача е минимален, а шансът да спечели шампионата е нищожен!
да Ботев е добър отбор , но само за България, но по света не известен, затова мисля че и неделен и неговия отбор грешат като не преминава в един от грандовете Левски или ЦСКА, те са марка и при евентуална продажба в чужбина за в бъдеще и Ботев ще вземе процент
@fc_chernomorets_bs Гледай те да не скъсат задн-те на Ливърпул! това е финал и нищо не се знае и може да се реши с дузпи!
Друг е въпросът че в това първенство червените бяха най - жестоко ощетени от съдиите с коло 15 точки, а в тяхна полза съдиите сгрешиха в един мач и беше свирена една измислена дузпа срещу Ботев!
Много жалко и двата гранда взиамно се прецакват , тази година сините играят за Лудогорец и вероятно догодина ще са в позицията на ЦСКА и тогава червените ще им върнат жеста и така се редуват и отбора от Разград се възползва от омразата между двата клуба! Сега феновете на Левски са много притеснени заради факта, че има макар и минимален шанс ЦСКА да победи Лудогерец , затова сините започват с конспирациите за съдиите и т.н. Според мен дербито няма да е по -различно от предишните дербита изиграни м/у двата отбора, особено когато играят на "Армията" , но сега психилогическото предимство е изцяло в полза на Лудогорец, тоест те ще разчитат само на контраатаки, всички знаем колко са опасни на контри , а пък ЦСКА доказа през последните години, че в напрегнатите ситуции когато мача е решаващ и пред собствена публика и от пенавмитост и притеснение губят мачовете. Що се отнася за съдията нямаме никакво основание да се съмняваме в коректността , това е най-добрият съдия в България в момента.
За нас Българите са ни виновни американците , Фрунцузите, немците, арабите и т.н! А всъщност става въпрос за правила, които не сме възпитавани да спазваме, просто това е манталитета на комунизма !
@damyanov1963 Как да остане като е участвал само в уговорени мачове????
Както "Левски - няма нищо общо с Апостола" така и ЦСКА са в слаба форма от 10 години насам, което дължи на грешни политики в двата клуба, освен това когато им избягват шансовете за титла и двата отбора играят съмнителни мачове като прави "Левски" момент - спечели последните си мачове с Ч. Море и Ботев и лега на Лудогорец с уговорки , но догодина ще попадне в същата допука която я е купал, поговрката гласи " Който купае гроб другиму сам ще пада в него"!
Мача може да завърши три на три, но ако футболистите на ЦСКА не допускаха детински грешки можаха да спечелят мача с 5:1, но въпреки това мисля че нямат шанс за шампионска титла тази година, причините според мен са следните:
1. Съдиите ги ощетяваха с 15 точки и им подариха 3 точки и една дузпа;
2. Ръководството на ЦСКА продаде през зимния период най-добрите футбилсти това се повтаря през последните години, тоест в нападение ЦСКА са слаби и в най-важните мачове не правят нищо
3. "Левски и Ботев " играят за Лудогорец и днес мача в Куматево най-вероятно ще е част от цирка на тройката - Лудогорец - Ботев - Левски
4. В оставащите 4 кръга и съдиите и Левски и Ботев ще направят всичко възможно да помогнат на Разград
5. В следващия мач ЦСКА - Лудогорец, за шампионите ще им е лесно тъй като ще играят на контраатаки и дори равенство е достатъчно за тях.