С тия силни първи полувремена - вече писна!
Мач се играе 90 минути, минимум!!! На кой му пука за първото полувреме, ако си загубил мача?!
Прав е Ицо. Но Киню беше пратен съвсем неслучайно да свири този полуфинал.....
Шегувате ли се?? Какъв лъвски скок, какво първо място?! Никакъв шанс нямаме срещу здравите, мощни ирландски играчи.
Нюрнбергер, Илийката и Фил Кръстев играха, както и Виктор Попов. Илиян страшно закъсня със смените.
Докога ще се викат Радо Кирилов и Алекс Колев - мощни дървета.
Десподов, днес писах тук, според гонг, добре бил подготвен в Гърция, играл 382 минути от ....9 мача на ПАОК. Демек, няма и половината. Ами липи му....не го видях.
Реферът го връща на Европекерастите и Минкова яко, тоя цървул, но не е виновен реално. Северна Ирландия ни бие с 2:0 или с 3:0 под Тепетата
Добра форма за Десподов? 9 мача по 90 минути са 810 минути. А той играл 385 (!!) МИНУТИ, което е по-малко от половината?! По-малко от половината, АЛО, ГОНГАДЖИИИ!! кое му е доброто, БЕ!!!
Абе, пичове,вие знаете ли кой е Рубльов,бе?! А Попирин не помните ли как го схруска в Монреал!
Как е, играйкате ли с Томаш? Той е треньор от 24 часа и колосални промени не може да направи, Ами само издънихте поредния чужденец у нас, да се подиграват гората, ква джунгла сме. Сивия ориент. Я Булгар, я булгар
@pesho_kucheto Взимам повод от твоя пример: случвало ли се е във Висшата лига треньор, сключил контракт с Бърнли или подобен, да получи предложение в пети кръг от Ливърпул и МОМЕНТАЛНО да напусне Бърнли, за да иде в Пуул? Аз поне не съм чувал?
Единствената изненада, уважаеми журналисти от ГОНГ, е че НЕ е повикан Пламен от Феенорд! За вратар! А викат някакъв Дюлгеров, дето върза на Илиан гащите и сега е резерва на Бусато, ама иначе щеше да прави кариера на запад?
Здравейте, Гонг!
Никъде не чух/ видях и прочетох интервю с тренера на Локомотив след мача с 48? Май ви е ясно, че ще НАПЛЮЕ съдията, който ви спаси! Защото вече няма СЪМНЕНИЕ, че Числото е САТЕЛИТ на вашия тим!
Давай, Локо!
Само Локо София!
Това е груба грешка. Миналата година Петев си тръгна след 1:7 от норселанд. В смисъл - кат носни кърпички ги сменяме. И ако Лудс влязат в ЛЕ - в групата на този силен турнир, заслугата чия ще е ? На Захарчо ли?!
Браво, браво на Локомотив София!
Можеше и още голове!
Браво на Лудогорец! Няма какво да се лъжем Карабах са сериозен отбор. Динамо З, обаче, ако се стигне до там - са още по-сериозно отбор!
Като се замисля, на Джокович му липсва единствено злато от женски финал. Айде, Ноле, почувствай се жена за големите шлемове и следващата олимпиада! Колко му е?!
Давай Локо!
Да ти еВа и Еврогедерастията бедна!
Това ли са ценностите на люлката на цивилизацията?
Медали -йок, ще видите. Иначе тръгнахме с големи кошници ...
Браво на Локомотив! Точка като гост на беройци не е зле!
На разгром отива?
Всякакъв друг развой би бил нелогичен?
Да се концентрира да изведе отбора си (ХЪЛ СИТИ) до промоция във Висша лига и да не се занимава с глупости
Само Локо София! Успех, момчета! Доколкото можете....
Респект за Локо София, само Локо София!
И дано имат малко по-добра участ тази година....
Браво! Такива новини трябва да пишете, какво се сетихте чак на финала?!

@shoma , те не са на конкурс за красота, а на спорт. И са под 18. Така че дали красиви или не, теб много не трябва да те вълнувА:)
@kakasia Присъединявам се към апела на djugs: наистина, СПРЕТЕ да пишете тук, сия!
Аз преброих 2 автогола: къде ги видяхте вие 3 автогола (в полза на Франция)?
@XOTAHCA_PYCE Звездите ли ти го говорят?.Футбол е, има изненади. Понякога повече. България в САЩ 94 г КОИ МАЧОВЕ УГОВОРИХА?
Нито веднъж като влязох през телефона си НЕ успях да гледам който и да е мач по ГОНГ. Тези, които не са Диема са по БНТ, пишете го! Разбиха ви така или иначе по рейтинг (при мачовете, които излъчвахте заедно, двата), така че няма нищо страшно. А и сте партньори за излъчване на европейското, НЕ конкуренция.
@kakasia хахахаха, защо да е мръсен шампионата? Щото не добутаха укрите ли?