Крумовград успя да надвие Беласица с резултат 3:1 в последен мач от кръга във Втора лига. Запро Динев успя да открие в 11- а минута. Китан Василев изравни в 31-а минута. Китан Василев успя да оформи обрата в 79-а минута. Димитър Пиргов вкара третия и последен гол в 84-а минута.

Домакините започнаха добре и успяха да стигнат до ранно попадение. След изпълнение на ъглов удар Запро Динев се оказа на правилното място, за да матира вратата на Крумовград за 1:0.

В 24-а минута гостите показаха активизация. След центриране в наказателното поле Китан Василев успя да стреля от малък ъгъл и нацели страничната греда на вратата на Кирил Георгиев.

В 31-а минута, все пак, Китан Василев вкара. След нова грешка в защитата на Беласица Калоян Стефанов напредна и подаде на крилото, който не празна врата не сбърка.

В 42-ата минута Запро Динев отправи силен шут от далечна дистанция, но право в ръцете на Благой Макенджиев.

През втората част преобладаваха спиранията на игра и смените, но все пак гостите успяха да отбележат. В 79-а минута Китан Василев се озова на правилното място, за да разстреля Георгиев за 2:1.

Пет минути по-късно Пиргов успя да оформи крайния резултат след мощен изстрел.